Výrobce a distributor hasicích přístrojů
a hydrantových systémů

Česky English Slovensky

HASICÍ PŘÍSTROJ NA LITHIOVÉ BATERIE 9 L

Fotogalerie: HASICÍ PŘÍSTROJ NA LITHIOVÉ BATERIE 9 L

HASICÍ PŘÍSTROJ NA LITHIOVÉ BATERIE 9 L

Tento hasicí přístroj je vhodný k hašení požáru lithiových baterií v počáteční fázi.


   
ks
12 825,- Kč

Popis výrobku

Najde si své uplatnění například v průmyslových areálech a výrobnách, ale také v domácnostech, zkrátka všude tam, kde se nachází zdroj lithiové baterie. Lze jej použít i k hašení elektrických zařízení pod napětím do 1000 V z minimální vzdálenosti 1 m. Hasicí přístroj je dodáván včetně zeleného podstavce a držáku na zeď pro snadnou instalaci. Přístroj je pod stálým tlakem a po použití je znovu naplnitelný. Tlak hasicího přístroje je viditelný na manometru, instalovaném na ventilu. Hasivo obsahuje vermikulit, který se přirozeně vyskytuje v přírodě navíc je chemicky a fyzicky inertní. Uvolňuje pouze páru, když je vystaven vyšším teplotám a proto je sterilní. Není toxický.

Technická specifikace

Kód 0271
Typ LITH EX 9 L
Hmotnost 15 KG
Hmotnost hasiva 9,8 KG
Třídy požáru A
Norma EN3
Rating 13A
Teplotní rozmezí +5°C +60°C


Udržte svůj domov v čistotě a lesku

I doma se musíte cítit dobře a v bezpečí, proto nyní rozšiřujeme sortiment o dezinfekční čistící prostředky. Udržíte tak svůj domov hygienicky čistý a snížíte riziko jakékoli nákazy nebo šíření bakterií. Vybírejte z produktů od nejžádanějších a nejprodávanějších značek a výrobců.

více o Udržte svůj domov v čistotě a lesku

Chraňte se!

Rozšiřujeme nabídku o ochranné pomůcky a oděvy. Myslíme na bezpečnost Vás, Vašich dětí, rodiny i blízkých a proto Vám nabízíme ochranné respirátory, polomasky, roušky, ale i ochranné oděvy. Myslete na své okolí. Podívejte se a vybírejte z naší nabídky v kategorii Roušky, respirátory, ochranné oděvy.

více o Chraňte se!