Výrobce a distributor hasicích přístrojů
a hydrantových systémů

Česky English Slovensky

HASICÍ SPREJ NA LITHIOVÉ BATERIE 0,5 L

Fotogalerie: HASICÍ SPREJ NA LITHIOVÉ BATERIE 0,5 L

HASICÍ SPREJ NA LITHIOVÉ BATERIE 0,5 L

Tento hasicí sprej je vhodný k hašení požáru lithiových baterií v počáteční fázi.


   
ks
1 088,- Kč

Popis výrobku

Používá se především jako vybavení do osobních elektromobilů. Najde si své uplatnění i v průmyslových areálech a výrobnách, ale také v domácnostech, zkrátka všude tam, kde se nachází zdroj lithiové baterie. Lze jej použít i k hašení elektrických zařízení. Je malý, skladný. Hasivo obsahuje vermikulit, který se přirozeně vyskytuje v přírodě navíc je chemicky a fyzicky inertní. Uvolňuje pouze páru, když je vystaven vyšším teplotám a proto je sterilní. Není toxický.

Technická specifikace

Kód 0268
Typ LITH EX AEROSOL
Hmotnost 0,545 KG
Třídy požáru A
Teplotní rozmezí +5°C +50°C


Udržte svůj domov v čistotě a lesku

I doma se musíte cítit dobře a v bezpečí, proto nyní rozšiřujeme sortiment o dezinfekční čistící prostředky. Udržíte tak svůj domov hygienicky čistý a snížíte riziko jakékoli nákazy nebo šíření bakterií. Vybírejte z produktů od nejžádanějších a nejprodávanějších značek a výrobců.

více o Udržte svůj domov v čistotě a lesku

Chraňte se!

Rozšiřujeme nabídku o ochranné pomůcky a oděvy. Myslíme na bezpečnost Vás, Vašich dětí, rodiny i blízkých a proto Vám nabízíme ochranné respirátory, polomasky, roušky, ale i ochranné oděvy. Myslete na své okolí. Podívejte se a vybírejte z naší nabídky v kategorii Roušky, respirátory, ochranné oděvy.

více o Chraňte se!